Kde hledat jistotu a naději?

„Je to divná doba.“ Těmito slovy dnes končí nebo začíná většina rozhovorů. Ať se podíváte kamkoli, je těžké vidět něco pozitivního. Krásu stále nacházíme v přírodě, ale ve společnosti jako by se rozlézala temnota. Asi nás čekají těžké roky. Ale  každá krize může být i příležitost. 

Těžké časy jsou šance uvědomit si, že skutečná naděje a jistota je jenom v Ježíši Kristu a v jeho slovu, Bibli. Boží slovo se nemění, ať se ve světě děje cokoli. Není závislé na tom, kdo nám právě vládne, jak se nám momentálně daří a jak se zrovna cítíme. Bible může být vaší kotvou, vaší nadějí, vaším pevným bodem, ke kterému se budete každý den vracet. Může být váš nedobytný hrad a pevná skála. Můžete se o ní dělit i se svými blízkými. Postavte na Bibli svůj život, a získáte hluboký základ, kterým nic neotřese. Dokonce ani smrt ne, protože po ní se setkáte s autorem Bible. Pravidelná četba Bible je výborná psychoterapie a prevence proti depresi, ale je to i mnohem víc. Může do vašeho života přinést skutečný Život. 

Svět a všechno, co je v něm, co máme rádi a na čem si v životě zakládáme, rychle pomíjí. Upněte své srdce k tomu, o co nemůžete přijít. Investujte do pokladu, který neznehodnotí inflace a který vám nikdo nemůže vzít. Ukládejte si poklady v nebi, jak nám radí Ježíš Kristus. Pokud nevíte, jak na to, rádi vám s tím pomůžeme. 

Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte, a napište nám. Vaše zpráva bude čistě důvěrná. Budeme vděční i za všechny Vaše náměty a připomínky. 

Také nám můžete zatelefonovat na číslo:

+420 604 900 498